MONTÁŽ STRECHY 

Postaráme sa o vašu strechu nad hlavou

MONTÁŽ STRECHY

Naša spoločnosť od roku 2013 zrealizovala a zrekonštruovala viac ako 350 striech, altánov a garáži po celom východnom Slovensku.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

N

VÝHODY NOVEJ STRECHY

Hlavnou výhodou je ušetrenie penazí na úniku tepla. Montáž strechy zhotovená našími pracovníkami Vám ušetrí veľa penazí pri vykurovaní. Toto je dôležitá výhoda novej strechy.

N

TREBA ŠETRIŤ NA MATERIÁLE ?

Neodporúčame pri montáži strechy alebo rekonštrukcií strechy šetriť na materiáli a ani na výbere firmy, ktorá Vám to bude zhotovovať. Radšej si priplatiť, ale vedieť, že je to spravené kvalitne, odborne a profesionálne.

N

ROZDELENIE STRIECH

Základné rozdelenie striech vychádza z ich tvaru. Strechy môžeme rozčleniť na pultové, sedlové, sedlové s valbou alebo s polvalbami, krížové a polokrížové, stanové, vežové, manzardové a valcové.

N

VÝHODY ŠKRIDLY

Je viac ako zrejmé, že výber správnej strešnej krytiny nie je vôbec jednoduchá záležitosť. A to najmä preto, lebo súčasný slovenský trh prináša naozaj pestrú škálu ich výberu a hlavne z dôvodu, že pri voľbe tej správnej škridly musíme prihliadať na niekoľko aspektov naraz: na druh strechy, jej sklon a vzhľad.

Akú zvoliť krytinu.

Pri výbere strešnej krytiny neodporúčame šetriť. Šetrenie pri výbere krytiny Vás môže prísť drahšie ako si myslíte. Poradíme Vám pri výbere krytiny.

Vikier alebo strešné okno ?

Veľkou výhodou vikiera je tá, že zvätčuje priestor v podkový, ale čo je nevýhoda je tá, že je to dráhe. Naopak strešné okno je lacnejšia varianta vikieru. Už je na zákazníkovi čo si vyberie.

Rekonštrukcia strechy
Rekonštrukcia strechy

MÁME VŠETKY NÁSTROJE NATO, ABY SME VÁM ZREALIZOVALI VÁŠ SEN.